Football Manager 2015 - jakie niespodzianki?

Nie możecie doczekać się premiery najnowszej wersji Football Managera 2015? Nic dziwnego, nie jesteście w tym odosobnieni - wszyscy fani tej kultowej gry spekulują nad nowymi mechanizmami i podsycają napięcie.

My również mamy zamiar je zwiększyć! Dzięki współpracy Futbolowo.pl i Cenega, już dziś macie możliwość zakupu tej kultowej gry ze specjalną zniżką. Wystarczy, że użyjecie kodu rabatowego MUVE.PL-FUTBOLOWO-FM15.

Teraz nie pozostaje już nic innego jak Wejść na stronę i sprawdzić jak go wykorzystać!

To nie koniec emocji - kod umożliwia także zagranie w przedpremierową wersję BETA FM15!

Warto, bo premiera zbliża się wielkimi krokami. Już 7 listopada cały piłkarski świat ogarnie szaleństwo. Atmosferę od wielu miesięcy podsycają plotki o zmianach, screeny, a od niedawna 27-minutowy film traktujący o wszystkich usprawnieniach gry. Po tym materiale bez wątpienia rośnie apetyt oraz chęć posiadania FM15!

Co zatem nowego w Football Manager 2015 przygotowało dla nas Sports Interactive? Trochę się tego nazbierało, więc zwrócimy uwagę na te najważniejsze udogodnienia i w następnych publikacjach rozszerzymy temat.

1. Nowy interfejs. Ponownie mamy możliwość korzystania z bocznego paska po lewej stronie. Gratka szczególnie dla posiadaczy ekranów o mniejszej rozdzielczości.

2. W nowej wersji mamy większy wybór menedżerskich umiejętności. Przed nami podział na tryby: trenerski oraz zarządzania. Od razu możemy sobie wybrać licencję trenerską, od której zaczniemy naszą przygodę.

3. Zdecydowanie lepsza animacja. Jest to kolosalna zmiana silnika meczowego od czasów FM09. Tym razem Sports Interactive użyło technologii motion-picture. Przed nami 2000 nowych animacji, które robią różnicę. Piłkarze poruszają się po boisku bardziej realistycznie, a ich zagrania są dokładnie przemyślane. Również bramkarze poprawili swoje umiejętności, co widzimy przy okazji parad czy wprowadznia piłki.

4. Interakcja z piłkarzami w trakcie spotkania. Możemy teraz motywować naszych podopiecznych, gdy za dobrze nie weszli w mecz.

5. Mamy także możliwość przeprowadzenia rozmów zbiorowych, nie musimy już z każdym „delikwentem” robić tego na osobności. Również zawodnicy mogą się do nas zwracać, gdy mają jakąś sprawę. Gdy chcą porozmawiać o kontrakcie lub czują się zaniepokojeni swoją pozycją w klubie, lub gdy robimy zakusy na piłkarzy grających na ich pozycji. Z kolei jeśli komuś kończy się kontrakt i nie chce go przedłużyć, możemy poprosić by jeszcze raz przemyślał sprawę swojego odejścia.

6. Ciekawym rozwiązaniem i nowością są rozmowy z dziennikarzami na obiektach treningowych, a także w tunelu na stadionie. Producent gry dodał nowe pytania, a także opcję konferencji prasowych, które będą zależne od rangi meczu oraz naszych sukcesów.

7. Poprawiono również wygląd stadionów. Teraz wzięto pod uwagę barwy klubowe dzięki czemu mecz jest znacznie bardziej realistyczny.

8. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja rozmowy o pracę. Gdy chcemy podjąć ją w nowym klubie, przyszły pracodawca zada nam kilka pytań i sprawdzi nasze kwalifikacje. Na przykład dlaczego chcemy aspirować o pracę w Ekstraklasie pracując do tej pory w klubie pierwszoligowym.

9. Sports Interactive zaangażowało się również w kolejną akcję charytatywną. Tym razem nasi piłkarze będą wspierać akcję MOVEMBER i w listopadzie będą zapuszczać… wąsy! Będziemy świadkami różnych stadiów oraz typów zarostu. Zadaniem wspomnianej, trwającej miesiąc, akcji jest podniesienie świadomości społecznej na temat m.in. raka prostaty oraz zachęcenia mężczyzn do badań.

10. Na koniec nie lada gratka dla graczy on-line. Producenci Football Manager 2015 zawiązali współpracę z serwisem Twitch.TV. Dzięki tej kolaboracji użytkownicy mogą oglądać na żywo poczynania innych graczy, komentować, a także czatować między sobą.

Jeśli do tej pory nie mogliście się doczekać już jedenastej odsłony Football Managera, to mamy nadzieję, że po tym artykule czym prędzej będziecie chcieli sprawdzić wspomniane zmiany w tej kultowej grze.

Dlatego nie ma na co czekać - wykorzystajcie kod rabatowy MUVE.PL-FUTBOLOWO-FM15, Wystarczy kliknąć TUTAJ i kupić FM15 ze specjalną zniżką. Zostańcie profesjonalnymi menadżerami swojej ulubionej drużyny i zdobywajcie tytuły!

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Zespół Futbolowo.pl